Citas labas lietas

EZERA MĀJAS VIESIEM PIEDĀVĀJAM BEZ MAKSAS:

Velosipēdu īri

Liepājā izveidots jauns veloceliņu tīkls. Tas ved pa parkiem, paralēli pludmalei, pa Promenādi un ielām. Celiņš aprīkots ar velo novietnēm un labiekārtotām atpūtas vietām. Protams, ka neaizmirstama velo braukšana ir pa Liepājas pludmali. Liepājas pludmale ir tam piemērota, jo smiltis ir gana stingras!  Ezera mājā piedāvājam velo ceļvežus.

Karostas cietuma apmeklējumu

Karostas cietums ir vienīgais militārais cietums Eiropā, kas atvērts tūristiem. Tas ir viens no populārākajiem Liepājas un Latvijas tūrisma objektiem, ko gadā apmeklē tūkstošiem cilvēku.

Zāļu tējas

Zināšanas par zāļu tējām, to ievākšanu un sagatavošanu pārmantotas no Ezera mājas saimnieces vecmāmiņas, kas bija īsta zāļu sieva. Viņa vasarā savu brīvo laiku vislabprātāk pavadīja mežā vai pļavā. Visa ģimene tika iesaistīta tēju lasīšanā.

Zāļu tēja ir ne tikai veselīga, bet arī garda. Ezera mājā iespējams nogaršot dažādas zāļu tējas, kā arī uzzināt par to vērtīgajām īpašībām. Nelielu zāļu tēju suvenīru dāvinām saviem viesiem līdzņemšanai.

Transfēru no autoostas vai dzelzceļa stacijas

Ja ierodaties Liepājā ar sabiedrisko transportu, piedāvājam Jūs sagaidīt autoostā / stacijā.


PAR NELIELU SAMAKSU PIEDĀVĀJAM:

Lauku labumus – pašceptu maizi, medu, pašaudzētus augļus, ogas, dārzeņus

Mēs, Ezera mājas saimnieki, esam veselīga dzīves veida piekritēji, mums patīk darboties dārzā un priecāties par to, kas izaug. Mēs ikdienā ēdam pašceptu maizi, medu, ko sagādājam no pazīstama dravnieka, dzeram zāļu tējas. Ja vēlaties, ar prieku piedāvāsim Jums nogaršot to, kas izaug mūsu dārzā, maizīti, ko paši cepam, medu, ievārījumu… Jautājiet!

Loka šaušana, sēņošana, ogošana, dzintara lasīšana, tēju lasīšana

Tās ir lietas, kas aizrauj mūs. Ja Jums ir interese, labprāt dalīsimies ar Jums savā priekā un iepazīstināsim ar šīm brīnišķīgajām atpūtas iespējām.


IESAKĀM:

Liepājas pludmale

Liepājas pludmalē ir visbaltākās un vissmalkākās smiltis. Tā ir ideāla laiskai atpūtai, sporta aktivitātēm, garām vai romantiskām pastaigām, velo braukšanai. Starp citu, pilsētas pludmales dienvidu daļā ir nūdistu pludmales zona.

Pētertirgus

Tirgus atrodas tikai 5 minūšu gājiena attālumā no Ezera mājas. Tirgus ir atvērts katru dienu. Tur katru dienu var nopirkt svaigus augļus, dārzeņus, piena produktus, zivis gaļu. Savukārt Promenādē sestdienās darbojas Zivju tirgus.

Karosta

Karostas valdzinošais skarbums. Vai skarbais valdzinājums. Karosta ir viens no neparastākajiem apskates objektiem Latvijā. Tā var patikt vai nepatikt, bet noteikti neatstāj vienaldzīgu. Karosta ir lielākā vēsturiskā militārā teritorija Baltijā. Karostā atrodas augstākā kupolceltne Baltijā – Sv.Nikolaja pareizticīgo Jūras katedrāle, izgriežamais metāla konstrukciju tilts pār Karostas kanālu, kas ir unikāls inženiertehniskais piemineklis. Un, protams, Karostas cietums!

Ieturēt gardēžu maltīti

restorānos “Portus” un “Olive”,

vai ātri un lēti paēst “Doka Picā”, “Pīrāgi – Pīrādziņi” (pie tirgus).


NODERĪGAS SAITES:

Apartamentu īre Liepājā www.apartamenti.lv

Liepājas tūrisma mājas lapa www.liepaja.travel

www.karostascietums.lv